Συμμετέχοντες

ΣυμμετέχωνΟδηγόςΣυνοδηγόςΌχημαΈτοςΟμάδαΚλάσηΚατηγορίαΟμάδαPilot licenseCopilot licenseTeam licensehandicap / χρονομέτρησηΣυνολικό handicapBonusΣειρά εκκίνησης
1JACOBO SENIN PEREIRANOVA NP01120.00.00.01
2ABRAHAN VAZQUEZ FERNANDEZOSELLA PA21 JRB220.00.00.02
3MANUEL REY ALVAREZRADICAL SR3220.00.00.03
4XIAN PRADO SILVAFORMULA OUTEDA EVO II220.00.00.04
5YELCO ALVAREZ RODRIGUEZFORWIN TC5F730.00.00.05
6JUAN GONZALEZ COSTASSILVER CAR S2730.00.00.06
7ALEJANDRO CRESPO MENDEZBRC 02730.00.00.07
8JOSE IGNACIO CERRATO MEDINAAFOUTEZA PROTO220.00.00.08
9ALFONSO VENTIN GILYACAR YACARCROSS830.00.00.09
10MARTIN TORRES CASTROKINCAR 1604830.00.00.010
11ALEJANDRO PEREIRA AMOEDOLABASE RX01830.00.00.011
12BENIGNO PORTO PAZOSLA BASE SX01830.00.00.012
14PABLO LÓPEZ PADÍNLABASE SX01830.00.00.013
15JESUS BLANCO SANTIAGOYACARCROSS830.00.00.014
16JOAQUIN DE LAS HERAS NOVOLABASE SX01830.00.00.015
17DANIEL VIDAL PAZOSYACAR YACARCROSS830.00.00.016
18DANIEL VAZQUEZ IGLESIASLABASE RX01830.00.00.017
19IAGO PUERTAS POMBALYACARCROSS830.00.00.018
20CESAR SOUTO PÉREZKINCAR830.00.00.019
21CESAR DOMINGUEZ GONZALEZYACAR YACARCROSS830.00.00.020
22JACOBO ANDUJAR MOUREYACAR YACARCROSS830.00.00.021
23UXÍO TOBÍO JUANKINCAR830.00.00.022
24RUBEN PASEIRO BERMUDEZKINCAR 1604830.00.00.023
25CRISTIAN PEREZ MARCOSKINCAR 1604830.00.00.024
26JOSE CARLOS DIAZ VIDALYACARCROSS830.00.00.025
27ADRIAN LÓPEZ VIEIRAYACARCROSS830.00.00.026
28LUIS ALBERTO CAMIÑA AMPUDIASEMOG BRAVO830.00.00.027
29JOSE LUIS GONZALEZ RODRIGUEZYACARCROSS830.00.00.028
30JORGE PEREZ ALONSOPORSCHE 992 GT3 CUP210.00.00.029
31JAVIER CARBALLO FERNANDEZFORD ESCORT MKI ZAKSPEED210.00.00.030
32RUBEN BLANCO PEREIRAMITJET SUPERTURISMO110.00.00.031
33SERGIO VALLEJO FOLGUEIRAPORSCHE 997 GT3 2010210.00.00.032
34FRANCISCO JAVIER ALVAREZ CASQUEIROVOLKSWAGEN GOLF GTI TCR310.00.00.033
35MANUEL SENRA CAAMAÑOPEUGEOT 308 TCR310.00.00.034
36MIGUEL ANGEL GARCIA FERNANDEZCITROEN SAXO310.00.00.035
37MIGUEL RODRIGUEZ ROMANCITROEN AX SCC310.00.00.036
38JAVIER RAMOS GRILLEFORD SIERRA COSWORTH310.00.00.037
39ROBERTO BARREIRO FUENTESSEAT 124410.00.00.038
40JUAN JOSE COUCEIRO ESCUDERORENAULT 5 GT TURBO410.00.00.039
41DONATO SANTOME AREANMITSUBISHI LANCER EVO IV410.00.00.040
42JORGE RODRIGUEZ ENJOPEUGEOT 207 LW CUP410.00.00.041
43ANTONIO CID ALVAREZMITSUBISHI LANCER EVO X410.00.00.042
44JAVIER MARTINEZ CARRACEDORENAULT 5 GT TURBO410.00.00.043
46NOEL NOVOA VAZQUEZBMW SERIE 3 E365A10.00.00.045
47JUAN MANUEL CARBALLO FERNANDEZFIAT 131 ABARTH5A10.00.00.046
48VICENTE MATO TABOADABMW E365A10.00.00.047
49RUBEN IGLESIAS FERRADANSRENAULT 5 GT TURBO5A10.00.00.048
50CARLOS RODRIGUEZ PEREZPEUGEOT 1065B10.00.00.049
51DAVID RODRÍGUEZ SANDOVALOPEL CORSA B5B10.00.00.050
53SANTIAGO FERNANDEZ COSTASCITROEN SAXO5B10.00.00.052
54MANUEL CARBALLO REBOLOCITROEN SAXO5B10.00.00.053
55ANTONIO MOSQUERA SUAREZSUZUKI SWIFT SPORT5B10.00.00.054
56ALBERTO PEREIRA BLANCOBMW 320I E365B10.00.00.055
57JAVIER PUENTES COUTOSEAT 1430 ESP 16005B10.00.00.056
58BRUNO LOPEZ RAMOSHYUNDAI COUPE5B10.00.00.057
59RUBEN RODRIGUEZ FERNANDEZBMW E305B10.00.00.058
60RUBEN TEJIDO ALVAREZOPEL CORSA GSI5C10.00.00.059
61FRANCISCO PEREZ MENDEZPEUGEOT 206 XS5C10.00.00.060
62SAMUEL PEREZ CALVIÑOPEUGEOT 205 GTX 1.6 16V5C10.00.00.061
63MIGUEL RODIÑO GUIANCENISSAN MICRA5C10.00.00.062
64LUIS TORRES SANTIAGORENAULT MEGANE COUPE5C10.00.00.063
65PABLO CASTRO ACUÑACITROEN AX5C10.00.00.064
66MARCOS MACEIRAS GUIMAREYPEUGEOT 106 SPORT5C10.00.00.065
67YON CID PRADOPEUGEOT 206 XS5C10.00.00.066
68JOSE LUIS SUAREZ GARCIAPEUGEOT 206 XS5C10.00.00.067
69MIGUEL REGUEIRO BALOPEUGEOT 1065C10.00.00.068
70ISRAEL LAMAS DIOSFORD FIESTA 9575C10.00.00.069
71ADRIÁN IGLESIAS CASTROCITROEN SAXO5C10.00.00.070
72HUGO CEREIJO MALLÓNCITROEN SAXO5C10.00.00.071
73FERNANDO FERREIRO FONTAOANTONIO MARTINEZ MARTINEZFORD FOCUSREGULARIDADE0.00.00.072
74ALFONSO CABRAL ALONSOJOSE MANUEL QUINTAS PRADOHONDA CIVIC EG6REGULARIDADE0.00.00.073
75MANUEL ÁNGEL DÍAZ RODRÍGUEZMIGUEL ANGEL DIAZ BARCALANISSAN MICRAREGULARIDADE0.00.00.074
77DAVID SURRIBAS GONZALEZCARMELO ABAJO GARCIAPEUGEOT 106REGULARIDADE0.00.00.076
78SILVIA RODRIGUEZ PEREZVANESSA PAN SANCHEZCITROEN SAXOREGULARIDADE0.00.00.077